Beğen + - Paylaş Bu Yazıyı Paylaş veya linki kopyala Kopyala Manisa Yunusemre Belediyesi önünde Yunusemre sakinlerine konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seçimi Yunusemre İttifakı’nın kazandığını ifade eden Balaban, belediyeyi halkla birlikte yönetme sözü verdi. Göz Atın3. Altınoluk Alevi Kültür ve Sanat Festivali BaşlıyorYunusemre Mahalle Meclisi Yenimahalle’de toplandıCHP Kadın Kolları Başkanı Tahmilci’den ilk eşgüdüm buluşması Post Views: 286 0 Mutlu 0 Üzgün 0 Sinirli 0 Şaşırmış Semih Balaban: Bu belediye halkın belediyesi