Uşak Konya Arası Kaç Km ve Kaç Saat? 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin İç Ege Bölgesi’nde bulunan Uşak ile İç Anadolu’da yer alan Konya arası yolculukta birçok alternatif bulunur. Uşak ile Konya arası mesafe bu noktada önem taşır. Her iki şehir arası yolculuk, özel araçla ya da otobüsle yapılabilir. Bir diğer alternatif olan uçak ise Uşak ile Konya arası yolculuklarda tercih edilir. Uşak- Konya arası mesafenin yanı sıra her iki bölge arası seyahatte yolculuk boyunca geçen süre de merak edilmiştir. Karayolu tercih edildiğinde, özel araçla ve otobüsle yapılan yolculukta geçen süre birbirine yakın olacaktır. Uşak ile Konya arası uçak yolculuğunda ise bu süre çok daha kısa olacaktır. Uçak yolculuğu, zamandan tasarruf sağlaması ve rahat olması sebebiyle önem taşır.

Uşak Konya Arası Kaç Kilometre?

Uşak ile Konya arası yolculuğu özel araçla D300 üzerinden yapıldığında ortalama mesafe 340,9 kilometre olacaktır. Uşak ile Konya arası özel araçla yapılan yolculukta ikinci bir güzergâh da bulunur.

Uşak Konya arası seyahat D330 üzerinden yapıldığında ise mesafe 398,6 kilometredir. Uşak’tan Konya’ya yapılan otobüs yolculuğunda mesafe yaklaşık 340 kilometredir. İki şehir arası uçak yolculuğu ise 284 kilometredir.

Uşak Konya Arası Mesafe Kaç Km?

Ülkemizde şehirlerarası mesafe, özellikle yolculuk yapacaklar için son derece önemlidir. Uşak ile Konya arası mesafe karayolu ve havayolunu tercih edeceklere göre değişiklik gösterir.

Uşak ile Konya arası karayolu mesafesi ortalama 342 kilometre olarak bilinir. Uçak yolculuğunu tercih edenler için ise kuş uçuşu mesafe yaklaşık 284 kilometredir.

Uşak Konya Arası Kaç Saat?

Uşak’tan Konya’ya ya da tersi yönde yolculuk yapacak kişilerin araştırdığı bir diğer konu, iki şehir arası geçen süredir. Özel araçla yapılan yolculuklarda iki farklı güzergâh dikkat çeker. Uşak ile Konya arası yolculuk D300 üzerinden yapıldığında, ortalama süre 4 saat 15 dakika olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Uşak Konya Arası Kaç Km ve Kaç Saat? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

EGEPRESS ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin