Rüyada Gül Görmek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyalar, barındırdıkları sır ve gizem tarihin başlangıcından itibaren merak uyandırdı. Rüyaların yorumlanması tarihin başlangıcından itibaren hayatı ve geleceği planlamak için kullanılan bir yöntem olarak süregeldi. Öyle ki krallar ve yöneticiler ülke idaresini bile bu yorumlara göre belirlemeye çalışıyordu. Bununla ilgili yüzlerce efsane, hikaye ve masal bulunmakta. Rüyalar belki bilinçaltımızdakilerin yansıması veya başka bir şey. Peki, gördüklerimiz nedir? 

Rüyada Kırmızı Gül Görmek Neye İşarettir?

Kırmızı gül aşkı ve sevgiyi temsil eder ve en çok tercih edilen gül çeşididir. Rüyada kırmızı gül görmek de gerçek hayatla paralel olarak mutluluğa ve güzel hislere yorulur. Buna ek olarak rüyasında kırmızı gül gören kişinin duygusal açıdan yoğun duygular yaşayacağı bir sürecin başlayacağına delalet eder. Kişinin hayatında yeni heyecanların başlayacağına ve müjdeli haberlerin alınacağına işarettir. Kırmızı gül görmek maddi açıdan da ferahlamaya rivayet eder.

 

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek, rüya sahibi için hayra yorulur. Kişinin yoğun iş temposu içerisinde kendine zaman ayıracağına ve alacağı yeni haberler ile sevineceğine işaret eder. Rüyada gül görmek genel olarak mutluluk ve maddi kazanca delalettir.

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Beyaz renk, rüyalarda saflığı ve temizliği temsil eder. Bu yüzden rüya alimleri rüyada beyaz gül görmeyi kişinin hayatında var olan sıkıntıların ve karabulutların dağılacağı şeklinde yorumlar. Rüya sahibinin özellikle aile içinde yaşadığı sorunlar kısa sürede sonuca kavuşacak ve küslükler sona erecektir.

 

 

Rüyada Pembe Gül Görmek

Rüyada pembe gül görmek kişinin özel hayatında yaşayacağı olumlu değişimlere işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa bu kişinin kısa zamanda bereketli ve hayırlı bir şöhrete kavuşacağına işaret edilir. Aynı zamanda pembe gül kişilerin aşk hayatında da olumlu gelişmelere delalettir.

 

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül acı görmek iyi yorumlanan rüyalar arasında yer almaz. Bu rüyayı gören kişinin birine verdiği sözü tutmadığı ve ihtiyaç sahibi olan kişiyi yarı yolda bıraktığına işaret edilir. Rüyada gül ağaçları ile dolu bir gül bahçesi görmekse tam tersi güzel yorumlanır. Rüyada gül bahçesi görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında olumlu gelişmelerin olacağına ve yüksek kazançlar elde edeceğine işarettir.

 

 

Rüyada Sarı Gül Görmek

Rüyada sarı gül görmenin iki anlamı vardır. Bunlardan biri kişinin hayatında yeni ve güzel gelişmelerin olacağıdır. Bir diğeri ise ayrılık ve hastalığa yorulmasıdır.

Rüyada Gül Dikmek

Rüyada gül dikmek rüya sahibinin çok istediği bir konuda adak adamasına ve bunun için çaba vereceğine işarettir. Rüyada gül toplamak ise kişinin emek verdiği ve çabaladığı konularda olumlu sonuca ulaştığına rivayet eder.

 

 

Rüyada Gül Almak

Rüyada gül aldığını gören kimsenin hayatında mutlu olacağı bir sürecin başlayacağına işaret edilir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin misafirlerinin geleceğine ve bu misafirler ile birlikte bereket ve bolluğu da yaşanacağı ifade edilir.

Rüyada Gül Hediye Almak

Rüya sahibi, gülü hediye olarak aldığını görürse bu kişinin hem özel hayatında hem de iş hayatında beklemediği olumlu gelişmelerin başlayacağına işaret eder.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Rüyada Gül Görmek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

EGEPRESS ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin