Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada eşini görmek, genelde sıkıntı olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin ne yapsa da bir türlü içinden çıkamadığı bazı durumlar olduğuna, bu nedenle sıkıntısının bitmediğine ve kafasının rahat olmadığına rivayet edilir.

Bir kişi rüyasında eşini görürse o kişi bir takım başarısızlıklar yaşar ve engellerle karşılaşır diye tabir edilir. Fakat bir taraftan da rüyada eşini görmenin kişinin yaşamında gerçekleşecek olan farklılıklara işaret ettiği yorumu da rüya tabirleri arasında yer almaktadır.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini başkasıyla görmek, şans anlamına gelir ve rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına ve kısmet alacağına tabir edilir.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin aile hayatında gerçek mutluluğu yakalayacağı, ağız tadı içinde olacağı ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir. Kişi, eşten yana aradığı her şeyi bulacak demektir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Bir kişi rüyasında eşini hamile görürse o kişinin hayatında büyük gelişmeler olacak ve kişi meslek hayatında başarı elde edip, makam atlayacağı bir işe girecektir diye yorumlanır. Rüya sahibinin büyük beklentiler içerisinde bir atılım gerçekleştireceği ve istediği sonucu alacağı ile tabir edilir.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin gelir sağlamak için kendisine hayır getirmeyecek adımlar atacağına alamet eder. Kişi, mutlu olmak adına başkalarını mutsuz etmeyi kendince mubah olarak sayacak demektir.

Rüyada Eşini Kıskanmak

Rüyada eşini kıskanmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çözemediği ve bir türlü gideremediği bir sorunu olduğuna, bu sebeple iş konusunda çok büyük bir hırs ile hareket ettiğine işaret eder.

Rüyada Eşini Başkasıyla Cinsel İlişkide Görmek

Mağlubiyete uğramak demektir. Rüyayı gören kişinin pes etmesine ve niyetlendiği bir işten kendini geri çekmesine neden olacak kötü bir gelişmeyle karşılaşacağına ve hem kendine hem de bilgi ve yeteneğine olan güvenini toparlamasının zaman alacağına yorulur. Rüyada eşini tanıdık bir kişiyle cinsel ilişkide görmek, rüya sahibinin çok saygı duyduğu ve yaptıkları konusunda kendisini tasvip ettiği bir insandan vazgeçmesi yani onunla yaşayacağı bir olay nedeniyle ilişkisini sonlandırmaya karar vererek o kimseden geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Eşini Sarhoş Görmek

Saygısız bir tavırla karşılaşmaya işaret eder. Kişiye yakın olan bir insan tarafından deyim yerindeyse deli saçması sözler geleceğine bu durumun da kendisini çok rahatsız ve huzursuz edeceğine yorulur. Rüyada eşini sarhoş ve kusarken görmek, arada yaşanacak bir sorun nedeniyle rüya sahibine edilecek onur kırıcı, haksız, çirkin ve hakaret içeren sözler söylenmesidir. Rüyada eşinin zil zurna sarhoş görmek, aileden birinin yapacağı bir yanlış nedeniyle tüm bireylerin bundan olumsuz yönde etkilenmesine ve mahcubiyet duymasına alamet eder.

Rüyada Eşini Kaybetmek

Rüyada eşini ölmesi dolayısıyla kaybetmek hayırlara vesile eder. Evlilik hayatına anlam, değer ve mutluluk veren tüm standartların artması sayesinde evliliğin farklı ve güzel bir boyut kazanacağına delalet eder. Rüyada eşini kalabalık bir yerde kaybetmek, aradaki uyumun, iyi geçimin ve anlayışın azalmasına neden olan bir şeyler olduğunu fark etmeye ve eşiyle orta yolu bulmaya ve bu sorunu gidermeye çalışmaya yorulur.

Rüyada Eşini Hasta Görmek

Rüya sahibini üzecek, yoracak ve koşturacak bir durumun yaşanacağı anlamına gelir. Bir süre bu tempoda devam etmeye neden olacak bir olayın yaşanmasına, kişinin de bununla baş etmek için elinden gelen fedakarlığı yapmasına işaret eder. Rüyada eşini kanser hastası olarak görmek, duygusal dünyanın olumsuz yönde etkilenmesi, hayatın aksiliklerle dolması ve b yüzde ağız tadının kaçması demektir. Rüyada eşini yatalak hasta görmek, artık değişmeyeceğinden emin olan bir kimse ya da bir durum için çabalamak yerine o kimseyi veya o durumu olduğu gibi kabul etmeye ve o gerçekle yaşamaya çalışmaya yorulur.

Rüyada Eşini Silahla Öldürmek

İşle ilgili olarak çok sorunlu bir kişi yüzünden boyutlarının tahmin edilmesi uzun sürecek bir zarara uğranacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına ve yeni bir iş için çeşitli girişimlerde bulunulmasına rağmen başarısız olunacağına yorumlanır. Rüyada eşini bıçakla öldürmek, yaşanan uzun soluklu tartışmalar ve sürtüşmelerin ardından artık çok yıpranıldığının anlaşılması üzerine oturup bazı konularda kesin kararlar vermeye ve bu kararları uygulamak için elden gelen her şeyi yapmaya alamettir.

Rüyada Eşini Başı Kapalı Görmek

Çok büyük kazançlar elde edilmesine rağmen yardıma muhtaç kişilerin sesine kulak vermeyen bir akrabaya ya da bir arkadaşa sahip olunacağına, bu kişi yüzünden etraftaki kişilere gerekli desteğin verilemeyeceğine ve uzun bir süre yaşanan bu durumdan ötürü pişmanlık duyulacağına işarettir. Rüyada eşini başı kapalı biriyle görmek, kişi, kendisine bazı konularda ters düşen ve çoğunlukla kendi başına birçok sıkıntılı işe karışan biri ile muhatap olacak, işinde ve gücünde öne çıkan bazı konularda maddi olarak zarara uğrayacak, şansı bir türlü yüzüne gülmeyecek ve zararına zarar eklenecek demektir.

Rüyada Ölmüş Eşini Yıkamak

İşlere fesat karıştıran bir kişinin varlığına yorulur. Haksızlığa uğramaya, eldeki maldan olmaya, iş hayatında rakiplerin gerisine düşmeye, dertlerle uğraşmaya, uzun zaman önce tedavi edilmiş bir sağlık sorununu tekrar yaşamaya, maddi durumda bozulmaya, yapılan bir hatadan ötürü darda kalmaya ve sevilen bir akraba ile tartışma yaşamaya alamettir. Rüyada ölmüş eşini sabunla yıkamak, ortaya konulan bir çalışmanın ardından büyük bir zorluk yaşanacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına delalettir.

Rüyada Eşini Kör Görmek

Eşlerden birinin aradaki sevgiyi kıskanan kişiler yüzünden yaşanan tatsız olayları bir türlü görmediğine, deyim yerindeyse çıkan dedikodulara ve rahatsızlık veren durumlara karşı umursamaz davrandığına, bu yüzden kısa süre sonra eşiyle arasının açılacağına ve çok sıkıntılı günlerle karşı karşıya kalacağına yorulur. Rüyada eşini dilsiz görmek, gerçekleşmesi bazı anlaşmalara ve görüşmelere bağlı olan bir projenin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Eşini Küs Görmek

Hayallerin gerçekleşmesi için yapılan işler bir türlü kazanç getirmeyecek, yakın zaman içinde büyük bir tadilat çalışmasına girileceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine işarettir. Rüyada eşini babasıyla küs görmek, iki ortak olarak kurulan bir işletmede fikir olarak ters düşülmesi sebebiyle bir ayrılık yaşanacağı, eşler arasına kurnaz ve kötü niyetli bir kadının gireceği, iş dünyasında tecrübeleri ile destek olan bir kişi ile tartışılacağı ve eğitimle ilgili bir konuda hayalkırıklığı yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Eşini Boğmak

Kıskançlık ve güvensizlik demektir. Rüya sahibinin, eşine pek güvenmediğine, baskılarıyla onu sürekli sıktığına, bu yüzden sürekli tartışma yaşadıklarına ve eğer bu şekilde devam edilirse iki tarafında pek istemeyeceği durumların yaşanacağına alamettir. Rüyada eşini yastıkla boğmak, uzun bir süreden beri eşler arasında yaşanan bir tatsızlık yüzünden ayrılık kararı alınacağına ve uzun sürecek bir dava sürecine girileceğine yorulur.

Rüyada Eşini Yüzerken Görmek

Epey bir süredir kötü bir şekilde ilerleyen işlerin alınacak önlemler ve verilecek başarılı ve akıllıca kararlar sayesinde düzeltileceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına ve hasreti çekilen ve uzun bir zamandan beri istibat kurma fırsatı bulunamamış birisine kavuşulacağına yorumlanır. Rüyada eşini gölde yüzerken görmek, işlerle ilgili hayati bir konunun çözümü için birkaç kişi ile yapılan bir toplantıdan kazanç getirecek ve işlerin önüne çıkan engelleri ortadan kaldıracak bazı kararlar çıkacağı, kararların uygulamaya konulması ile rahata erileceği, rakiplerin ve düşmanların heveslerinin kursaklarında kalacağı ve güzel günlerin kapısının açılacağına işarettir.

Rüyada Eşini Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerek mutlu gerek üzüntülü olunduğu zamanların her ikisinde de görülebilecek bir rüyadır. Kadın ya da erkek hiç fark etmez rüyayı gören kişinin eşi ile arasında çözüme kavuşmamış ve üzerinde konuşulup tartışılmamış bazı konular olduğu şeklinde açıklanabilir. Bu rüyalar, kıskançlık, fikir ayrılığı ve ayrılık gibi sorunların tatlıya bağlanması için bir çıkış noktasıdır. Aynı zamanda, güzel bir dönemin yaşanması sebebiyle iki tarafın da birbirlerine çok değer verdiklerine ve birbirlerine kalpten çok büyük bir sevgiyle bağlı olduklarına yorulur.

Kimi zaman için, yaşanabilecek kötü olaylara karşı bir uyarı niteliği taşıyan bu rüyalar, eşleri birbirlerine destek olmaları ve birbirlerine güvenmeleri konusunda her zaman yol gösterir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

EGEPRESS ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin