Ahmet Akın: Belediye şirketlerinden maaş ve huzur hakkı almıyorum

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, düzenlediği basın toplantısında, belediye şirketlerinin yönetiminde doğrudan kendisinin rol aldığını ve bu pozisyonun maaş gerektirmeyeceğini kaydetti. Bu görevle ilgili hiçbir şekilde huzur hakkı dahi almayacağını vurgulayan Akın, bu kararın, belediyenin kaynaklarını daha etkin ve verimli bir şekilde kullanarak topluma daha iyi hizmet sunmayı amaçladıklarının bir göstergesi olduğunu belirtti.

Akın, belediyenin öncelikli hedeflerinden birinin kırsal bölgelerdeki hizmetlerin geliştirilmesi olduğunu vurguladı. Bu çerçevede, muhtarlarla yakın bir işbirliği içinde olacaklarını ve kırsal alanlara yönelik altyapı projeleri, yol bakımı gibi hizmetleri geliştireceklerini açıklayan Akın, teknolojiyi aktif olarak kullanarak hizmetlerin daha erişilebilir hale getirilmesini sağlamak için çalışacaklarını belirtti.

Belediye şirketlerinin yönetiminde liyakat ilkesine önem vereceklerini ve bu pozisyonlardan hiçbir maaş almayacaklarını belirten Akın, bu adımıyla belediyenin kaynaklarının verimli kullanılmasını ve şeffaf bir yönetim anlayışının güçlendirilmesini hedeflediklerini dile getirdi.

Balıkesir’in kalkınması ve hizmetlerin adil şekilde sunulması için kararlı olduklarını ve bu süreçte basının desteğinin önemli olduğunu kaydeden Akın, toplumun her kesimine ulaşarak onların ihtiyaçlarını karşılamak için aktif bir şekilde çalışacaklarını ve halkın güvenini kazanmak için çaba göstereceklerini belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Ahmet Akın: Belediye şirketlerinden maaş ve huzur hakkı almıyorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

EGEPRESS ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin